boobs


GÖĞÜSLER - AMAN ALLAHIM, BU GÖĞÜSLER DE KİMİN?

 

Hamileliğiniz boyunca “artık daha fazla büyüyemezler” diye düşündüğünüz her ay göğüsleriniz biraz daha büyüdü, değil mi? Aman dikkat, geçici bir süre için böyleler. Eğer dekolte ve göğüs bölgenize iyi bakmazsanız eski ölçülerine döndüklerinde kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ama hiç korkmayın, çünkü tüm tecrübelerimizle yanınızdayız.

 

Emzirseniz de emzirmeseniz de göğüslerinizin en çok sarkma ihtimalinin sütünüzün kesildiği zaman olduğunu biliyor muydunuz? Hormonlarınız ve vücudunuz normale döndüğünde göğüsleriniz biraz dolgunlaşabilir, ama eskisi gibi olması için çok güçlü silahlara ve iyi bir bakıma ihtiyaçları var. Sağlıklı tercihler ve süper besinlerle de göğüslerinize yardımcı olmalısınız.

 

MUTLU GÖĞÜSLER İÇİN ÖNERİLERİMİZ:

 

İşte size rahat ve mutlu göğüsler için uygulanmış ve denenmiş stratejilerimiz:

1.   Hamileliğiniz Boyunca Boob Tube ile Sarkmak Bize Yakışmaz Deyin:

Hamileler için özel ürettiğimiz göğüs ve dekolte koruyucu Pregnancy Boob Tube hamile ve yeni annelerin göğüslerini korur, rahatlatır ve serinlik verir.  Hamileliğiniz ve emzirme dönemi sırasında kaybettiğiniz omegayı cilde geri vererek, dekolte ve göğüs bölgenizi nemlendirir, esnetir ve içindeki doğal sıkılaştırıcılar ve antioksidanlarla cildinizi kuvvetlendirerek sarkmasını önler. Hatta içine şişmiş emziren göğüsler için yılların kocakarı ilacı olan lahana özlerinden bile koymayı başardık.

Çatlaklar İçin Önerimiz:


Göğüslerinizi çatlaklardan korumak için hamileliğiniz ve doğumdan sonraki 4 ay boyunca Tummy Rub Oil veya Tummy Rub Butter sürmeyi unutmayın.

2.   İyi Destekçiler Bulun: Sütyene Yatırım Yapın

Cilt bakım ürünleri tek başına yerçekimine karşı koyamaz. İyi bir destek sağlayan sütyen, sarkmalar karşı alabileceğiniz en iyi önlemlerden biridir (ayrıca haddinden fazla büyümüş göğüslerinizin hareket ettikçe hoplayıp, zıplayıp sizi daha fazla rahatsız etmesini de engeller). Ekstra sigorta olarak, daha hafif destek sağlayan yumuşak bir sütyenle yatmayı deneyin.

3.   Tüm Hamileliğiniz Boyunca Uygulayabileceğiniz En İyi Göğüs Egzersizi:

Göğüs bölgenizin altında major kaslar bulunur. Bu kasların sıkı ve fit olması göğüslerinizin de dik durmasını sağlayacaktır.


Duvar push-upları: Duvardan bir adım geride durun ve ellerinizi omuz hizası yüksekliğine ama omuzlarınızın 15cm açığına koyun. Yüzünüzü duvara yaklaştıracak şekilde öne doğru tüm vücut ağırlığınızı verin. Ellerinizle kendinizi geri ilk pozisyona itin. 12 adetlik bir set ile başlayın, kuvvetlendikçe sayıyı fazlalaştırabilirsiniz.

4.   Emziren Anneler: Çatlamış, Kurumuş Göğüs Uçlarına Dikkat

Doğal, saf Lanolinden ürettiğimiz Keep Calm Göğüs Ucu Bakım Kremi’ni, hassaslaşmış göğüs uçlarını rahatlatmak ve tamir etmek için yarattık. Bu onarıcı balm aynı zamanda cildi kuvvetlendirmek için omega zengini organik hindistancevizi ve zeytinyağı ile dolu. Göğüs uçlarında koruyucu bir bariyer oluşturması açısından shea yağından da fazlasıyla faydalandık.


Keep Calm Nipple Balm’ı emzirirken güvenle kullanabilirsiniz. Her emzirmeden sonra sürmeyi ihmail etmeyin.

 

Süper Bir Cilt İçin Süper Besinler: 


Göğüslerinizi doğru gıdalarla beslemek hamileyken ve bebeğinize kavuştuktan sonra onların sağlam durmasına yardımcı olacaktır.

Omegalar

Büyüyen ve genişleyen cildinizi en iyi koruyacak olan şey omega yağ asitleridir. Omegalar kolajen ve elastin desteği sağlayarak cildinizin çatlaksız olarak esnemesine ve doğumdan sonra eski ölçülerine dönmesine yardımcı olurlar.

Meyva ve Sebzeler

Renkli meyva ve sebzelerde bulunan antioksidanlardan bolca tüketmek hem bebeğiniz için hem de sizin için çok önemli. Kolajen cildin esnekliğini arttırıyor. C vitamin olmadan cildiniz kolajen üretemez. Ve hepimizin bildiği narenciyelerin dışında c vitamin kırmızı ve yeşil biberde, kivi ve çilekte ve hatta brüksel lahanasında bile çokça bulunur

E-BÜLTEN
Özel indirimlerden yararlanmak ve yeni ürünlerimizden herkesten önce haberdar olmak için bültene kayıt olunuz.