mindandbodyfestival

Muhteşem HİSSEDERSENİZ, muhteşem GÖRÜNÜRSÜNÜZ...

Çünkü gerçek güzelliğin özgüvenle geldiğine inanıyoruz. Size cildinizin olabileceği en iyi haline gelmesi için yüksek formül kalitesi, en yüksek dozda kullanılmış içerikler, içinde hiçbir kötülük barındırmayan (mama mio ürünlerinde paraben, petrolyum, phtalat, sodyum laurat, sodyum lauril sulfat, renklendirici, sentetik koku ve zenoestrojen yok. Sizin için kötü olan herşeye HAYIR diyoruz. Parfümlerimiz bile doğal) ve kullanırken zevk verecek cilt bakım ürünleri sunuyoruz. 

Cildinizi ve kendinizi muhteşem hissetmek için Mind and Body Festival'de buluşalım. Hem çakralarınızı açarak özgüveninizi arttırın, hem de ürünlerimizi yakından inceleme fırsatı bulun. 3 gün boyunca sürecek yoga, pilates, dans, gyrokinesis gibi derslere veya refleksoloji, prenatal yoga, aromaterapi gibi çok çeşitli seminerlere katılın, sağlıklı yaşam tarzınızı bulun. Kendinizi İYİ hissedin.

Amacımız tüm kadınlara komple bir cilt bakımının kendinizi daha iyi hissetmeniz için ne kadar büyük bir fark yarattığını anlatmak. Hep söylüyoruz:

Kendinizi muhteşem HİSSEDERSENİZ, muhteşem GÖRÜNÜRSÜNÜZ...

E-BÜLTEN
Özel indirimlerden yararlanmak ve yeni ürünlerimizden herkesten önce haberdar olmak için bültene kayıt olunuz.