Ergenliğe adım attığınızdan beri aynı göğüslere sahiptiniz. Hadi 3-5 kg alımını bile göz önüne alsak aynı göğüsler işte. Ve amanın hamile kaldığınızdan beri o kadar değiştiler ki artık onları tanıyamıyorsunuz bileJ Bu 9 aylık mucizevi süreçte değerli hazinenizi korumak için ipuçlarımızdan faydalanın:

OFFF BU NE ACISI:

İlk hissettiğiniz değişikliklerden birisi ekstra hassasiyet olabilir. Zaten birçok kadın da hamile olduğunu  bu göğüs hassasiyeti sayesinde anlıyor.  Bu hassasiyetin suçlusu hormonlar! Kan dolaşımını hızlandırıyorlar ve göğüslerinizi büyütüp hassaslaştırıyorlar. Regl olmadan önceki gibi. Artık yan yatmaya alışmanızın zamanı geldi… 

WOW

Hamileliğinizin altı ila sekizinci haftalarında siz ve (muhtemelen hamile kalmanıza neden olan şahsiyet) göğüslerinizin büyüdüğünü fark etmişsinizdir. VE büyüyor, ve büyüyor…Büyük beden sütyen alışverişine çıkın artık. İlk bebeğiniz ise bu büyüme daha sürebileceği için rahatlıkla 1 veya 2 cup büyük beden alabilirsiniz. (Yeni ölçülerinizin keyfini çıkartmak için dekoltenizi gösterecek üstler giymeye ne dersiniz?) 

KAŞINIYORUM, KAŞINIYORSUN, KAŞINIYORUZ

Aynı göbeğiniz gibi, dekolte bölgenizdeki narin cildiniz de esnerken kaşıntı yapacak. İyi haber: Tummy Rub ürünlerimiz sadece çatlak önlemek için değil aynı zamanda kaşıntıyı hafifletmek için de geliştirildi. Neden göğüslerinizi de sürmüyorsunuz?

AKINTI

Hamileyken göğüs akıntınız oldu mu? Bazı kadınlarda oluyor, bazılarımızdaysa olmuyor. 3.ay itibarıyla göğüslerimiz colostrum üretimine başlıyor. Hani yeni doğan bebeğinizin ilk tattığı, en en en özel, mucizevi besleyici ilk süt var ya…Hamileliğinizin ilk aylarında biraz akıntı olması gayet normal-birkaç göğüs pedi almak iyi bir yatırım olabilir. Göğüs uçlarınızın da büyüdüğünü ve koyulaştığını fark edebilirsiniz. Herkes bebeği beslemeye hazırlanıyor :)

KORUMA

Süslü sütyenleri çamaşır dolabının arkalarına doğru ittiriverin hele, bir süre lazım olmayacaklar. Değerli hazinelerinizi iyi destek sağlayacak, korumalı hamile sütyenleri ile korumalısınız. Mağazalardaki profesyonellerden yardım alın muhakkak. Bu destekleyici sütyen göğüslerinizin hoplayıp, zıplayıp ağrımasını ve sürtünerek çizilmesine engel olacak. Veeee sarkmalarını önlemek için de Boob Tube kullanın. Hamileyken güvenle kullanabileceğiniz, omegalar, bitkisel özler ve antioksidanlarla dolu bu krem, garip değişimler geçirmekte olan göğüslerinizin narin cildini ve şeklini korumanıza yardım edecek.

Sakın unutmayın, sağlıklı göğüslerin hamilelikte değişimleri normal olmakla birlikte, emin olmadığınız veya size garip gelen değişiklikler gördüğünüz anda muhakkak doktorunuza danışın, konuşun…

Yazıyı beğendiyseniz lütfen diğer annelerle de paylaşın… 

 

 

E-BÜLTEN
Özel indirimlerden yararlanmak ve yeni ürünlerimizden herkesten önce haberdar olmak için bültene kayıt olunuz.