Zengin Aloeli Yüz Temizleyicisi Clean Slate

Sabun ve sulfat içermeyen yumuşak temizleme jelimiz cildinizi derinlemesine temizlerken cildinizin gergin hissetmesine engel olur. Makyajınızı hassas cildinizi yormadan, cildinizi kurutup dengesini bozmadan temizler.

124.00 TL 62.00 TL
Adet
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
150ml | 5 fl.oz

Çünkü temizlemenin ötesine geçen, cildinize gerçek faydalar sağlayan bir ürün. Cildinizi derinlemesine temizlemekle kalmayıp, onu dengeliyor, besliyor, nemlendiriyor ve yaşlanmaya karşı koruyor.

Çünkü kokusuna bayılıyoruz- tertemiz ve muhteşem bir koku, sanki spadasınız. Bu ürünü kullanmak gerçek bir mutluluk.

Çünkü cildinizi gerçekten temizlerken onu gerginleştirmiyor. Clean Slate temizleme sütlerimizin, kremlerimizin yerini aldı, çünkü en az onlar kadar yumuşak, ama çok daha iyi temizliyor.

Çünkü mini-yoga rutini yüzümüzü çok rahatlatıyor. Rahatlamış bir yüz muhteşem görünür ve ışıldar. Aslancık egzersizi geceleri dişlerinizi gıcırdatmamanıza yardımcı olur.

Clean Slate, Eye Know ve Mighty Moisture ile mükemmel bir uyum içinde çalışıyor. Clean Slate, Eye Know ve Mighty Moisture: Her kadının cilt bakımı rutininde ihtiyaç duyacağı üç temel ürün.

Clean Slate iki parçadan oluşan bir ürün: Clean Slate temizleyici ve 60 saniyelik Mama Mio yüz egzersizi.

Clean Slate: Yüksek Proteinli, Zengin Aloeli Yüz Temizleyicisi

Cildinize derinlemesine temizlik sağlayan, sulfat içermeyen muhteşem formülümüz yüzünüzün taze, canlı, dengeli ve mutlu hissetmesini sağlıyor, gerginliği ortadan kaldırıyor. Cildinizi fazla kurutmadan, dengesini bozmadan ve tahriş etmeden makyajınızı temizlemeniz, pürüzleri ortadan kaldırmanız için ekolojik olarak sertifikalandırılmış organik aloe yaprağı suyu, pre+probiotikler, sıkılaştırıcı proteinler ve nemlendirici omegalarla zenginleştirilmiş organik temizleme jeli sunuyoruz. Bu arada Clean Slate’in gerçekten muhteşem koktuğunu söylemiş miydik?

Clean Slate Yüz Egzersizi

Her biri sadece 30 saniye süren Clean Slate Yüz egzersizi

Cildinizi toparlayacak, güçlendirecek ve temizleyeceksiniz, aynı zamanda cildinizin altındaki kasları güçlendirerek ve harekete geçireceksiniz.

Clean Slate için geliştirilmiş Mama Mio yüz egzersizi günün stresini yüzünüzden atmanıza, sabahları da uyanmış bir yüze sahip olmanıza yardım eden iki muhteşem esneme hareketinden oluşuyor: Çığlık sabah yoganız- bazı sabahlar aynaya baktığınızda doğal olarak bir çığlık atmak isteyebilirsiniz. Aslancık ise günü rahatlayarak bitirmenize yardımcı olur- böylelikle belki gece uyurken dişlerinizi gıcırdatmak yerine derin ve rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Bu egzersizlere yüz için mini yoga diyoruz. Bazen insanlara bakıp aslında ne kadar stresli olduklarını yüzlerinde görebilirsiniz. Bu iki egzersiz daha canlı, daha enerjik görünmenize ve o stresi yumuşatıp rahatlamanıza yardımcı olmak için geliştirildi.

Mükemmel kokuyor. Tüm cilt tipleri için mükemmel bir temizleyici. Peki Clean Slate neden bu kadar mükemmel? Çünkü çok etkili bir temizleyici. Organik aloe vera yaprağı suyu, Ecocert sertifikalı hindistancevizi, Ecoskin, gliserin, Phlyderm vegetal, tristol, tatlı badem yağı, avokado yağı, lavanta, papatya, ve mandalina yağları açısından zengin bir ürün. Clean Slate 7 temel aktif maddeden oluşuyor:

Ecocert Temizleyiciler:Clean Slate’in içinde sabun yok, sulfat yok. Ekolojik olarak sertifikalandırılmış temizleyicilerimiz ağırlıklı olarak hindistancevizi yağından üretiiyor. (Sodium Cocoamphoacetate, Laurel).

Aloe Vera Yaprağı Suyu:Süper besleyici, yeniden yapılandırıcı, nemlendirici. Organik aloe vera cildinizi güçlendirmek, sağlıklı bir ışıltıya kavuşturmak için cildinizin gerek duyduğu oksijene kavuşmasına yardımcı olur.

Tritisol™:Kepek proteininden elde edilen bu madde muhteşem bir cilt sıkılaştırıcı; derin çizgileri yumuşatırken mükemmel bir cilt yüzeyi oluşmasını sağlıyor. Aynı zamanda cildin doğal nemini korumasını da sağlıyor, destekliyor.

Phylderm Vegetal C2™:Genetiği değiştirilmemiş soyadan elde edilen bu ürün, besleyiciliği oldukça yüksek soya proteinleri, amino asitler ve peptidlerden oluşuyor ve cildinize kısa ve uzun vadede çok ciddi faydalar sağlıyor. Kısa vadede oksijen tüketimini artırarak cilt hücrelerinizin doğal enerjisini artırıyor. Uzun vadede, hücre yenilenmesini sağlayarak cildinize doğal, sağlıklı ve taze bir görünüm veriyor.

Clean Slate’in içerdiği tüm maddelerin listesi:

Aloe Vera Yaprağı Suyu (1 numaralı madde- nemlendirici), Eco skin™), (pre+probiotikler), Gliserin (güçlü doğal bir nem tutucu, Ecocert Cleansers (hindistancevizi özünden üretilir), Avokado ve tatlı badem yağı (omegalarla dolu), Phylderm Vegetal C2™ (sıkılaştırıcı soya proteini kompleksi), Tritisol™ ( sıkılaştırıcı buğday proteini), Lavanta, lavandula, mandalina ve papatya yağı.

Yüksek Proteinli Yüz Bakımına hoşgeldiniz!

Anti-aging formüller + 60 saniye yüz egzersizi= hayatınızın en iyi cildi

Yüksek Proteinli Yüz Bakımı Nedir?

Cildinizin neredeyse tamamının proteinden oluştuğunu biliyor muydunuz? Yüz bakımı serimize yüksek proteinli diyoruz çünkü ürünlerimiz cildinizin her katmanındaki proteine etki ediyor.

1. Cildinizin en üst tabakasındaki keratine etki ediyor (böylece cildiniz görünebileceği en iyi şekilde görünüyor)
2. Bir kademe aşağıdaki kolajen ve elastine etki ediyor (bu cildinize form kazandırıyor ve gençleşmesine destek oluyor)
3. Buna ek olarak derinizin hemen altındaki protein kaslarına etki ediyor

Yüksek Proteinli yüz bakımı serisi kolajen ve elastin seviyelerini arttırmak, kırışıklıkları azaltmak, cildinizi güçlendirerek esnekliğini artırmak ve en önemlisi cildinizi gelecekte oluşabilecek zararlara karşı KORUMAK amacıyla geliştirildi.

Formüller

Yüz bakımı için kullandığımız ürünlerde sıkılaştırıcı proteinleri, yosun özütlerini, peptidleri, mega vitaminleri ve anti-oksidanları, hyaluronik asidi, omegaları , üzüm kök hücre özütlerini, pre+probiotikleri ve kolajen artırıcıları yüksek dozlarda kullandık. Ürünlerimizi bu faydalı maddelerle doldurduk.

Dört öz yağın (lavanta, lavandula, papatya ve mandalina) karışımından oluşan aromatik formüllerimiz size büyük fiziksel faydalar sağlarken duygusal olarak da kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için mükemmel! (aşırı duyarlı hamile kadınlar bile yüzlerinde rahatlıkla kullanabilirler, çünkü bu ürünlerin içinde kötülük yok, iyilik var!)

Mükemmel formüllerimizle neden gurur duyduğumuzu sanırız anladınız. Ama biz Mama Mio’yuz ve sizler için hep daha fazlasını yapmak istiyoruz. Bir temizleyiciden fazlasını size vermek, cildinizdeki sarkma ve kırışıkların uzun vadeli sebeplerine odaklanmak istedik. Yüzünüzün dolgun ve sıkı görünmesini sağlayan kasları hedefledik.

Mama Mio Yüz Egzersizi Nedir?

Hazır olun…bu gerçekten harika!

Yüksek Proteinli Yüz Bakımı+ 60 saniye yüz egzersizi = Yüz Bakımına bütünsel yaklaşımımız.

Yüzünüzde tamı tamına 57 farklı kas olduğunu biliyor muydunuz? Ve de bu kasların pek çoğunun direk cildinize yapışık olduğunu?

Söyler misiniz biz kadınlar vücutlarımızı güzelleştirmek için spor yapmanın önemine inanıyoruz da neden aynı düşünce biçimini yüzümüz için de hayata geçirmiyoruz? Mama Mio yüz egzersizleri yanaklarınızın daha belirgin görünmesini, üst dudağınızın daha dolgun olmasını, çenenizin sıkılaşmasını, gözaltı torbalarınızın ve kırışıklarının daha az belirgin hale gelmesini sağlayacak günde sadece 30 saniyenizi ayırarak yapabileceğiniz egzersiz çözümleri sunuyor. Bu estetik cerrahiye gerek kalmadan yaşlanma sürecini kontrol etmenin anahtarı. Bu çözümler sayesinde daha muhteşem ve daha zarif yaşlanacaksınız. Çünkü Mama Mio’da misyonumuz kadınların ciltlerine güvenmelerini sağlamak.

BU ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


  • Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Serumu Eye Know Gözlerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren çok amaçlı bir ürün: 24 saat nemlendirici, göz altı torbalarını önleyici, siyah halkaları yok eden, kırışıklarla savaşan aydınlatıcı etki 199.00 99.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Nemlendirici Yüz Kremi Mighty Moisture Cildinizin daha güçlü, daha sıkı, daha fit, daha canlı, daha güçlü, elastik ve ışıltılı olması için ihtiyaç duyduğu herşeyi tek bir şişede sunan bir nemlendirici 258.00 129.00 TL incelemek için tıklayın..
  • Yüz Bakımı Deneme Seti Try Me Trio Mutlaka sahip olmanız gereken mucize üçlümüz, tüm cilt tiplerine uygundur 135.00 67.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Göğüs ve Dekolte için Sıkılaştırıcı Krem Boob Tube Bust & Neck Firmer Dekolte yaşlılığın ilk belirtilerini gördüğümüz yerlerden birisi. Yılların izini boyun ve göğüs bölgenizden silin. Sarkmış ve kırışık bir cilt yerine sıkı, seksi, ve esnek bir cilde sahip olun 225.00 112.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Selülit Kremi Shrink to Fit Hip & Tight Cream Elle ve Cosmopolitan dergilerinin "En İyi Selülit Kremi" seçtiği olağanüstü bir serum 249.00 124.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Hamilelik Çatlağı Önleyici Krem Tummy Rub Butter Prenses Kate ve Penelope Cruz'un favori hamile ürünü 155.00 77.50 TL incelemek için tıklayın..
Yukarı