Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Serumu Eye Know

Söz konusu gözlerimiz olduğunda en iyisinden daha azı kabul edilemez. Eye Know gözlerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren çok amaçlı bir ürün: 24 saat nemlendirici, göz altı torbalarını önleyici, siyah halkaları yok eden, kırışıklarla savaşan aydınlatıcı etki

199.00 TL 99.50 TL
Adet
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
15ml | 0.5 fl.oz

Çünkü her soruna bir çözüm sunuyor: Kurulukla, siyah halkalarla ve gözaltı torbalarıyla cesurca savaşıyor.

Çünkü bir serumun kullandığımız onca kremden daha fazla nemlendirici özelliğe sahip olması bizi şaşırtıyor, ama bunu gerçekten başarıyor!

Çünkü göz makyajı sayesinde yerli yerinde duruyor. Bu serum makyajınızı akıtmadan işini görüyor.

Çünkü gözlerimizi gerçekten uyanık gösterecek kadar kaldırıyor ama o gerginlik duygusunu yaratmıyor.

Eye Know, Mighty Moisture ile mükemmel bir uyum içinde çalışıyor- sıkı, canlı, parlak bir cilt ve ışıltılı gözler!

Eye Know Yüksek Proteinli Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Serumu

Gözlerinizin ihtiyaç duyduğu herşeyi size sunan ve 14 muhteşem maddeden oluşan çok amaçlı bir formül: 24 saat nemlendirici, güçlü bir kırışıklık önleyici, siyah halkalarla savaşırken gözaltı torbalarınızı sıkılaştırıp kaldırarak geniş ve uyanık bakan gözlere kavuşmanıza yardım ediyor. Peptidler, üzüm kök hücre teknolojisi, antioksidanlar ve güçlü etkisi olan EyePro3X ile dolu bu formül, her kadının günde 60 saniye süren bir bakımla sanki 8 saat uyumuş gibi görünmesi için ihtiyaç duyduğu çözümleri sunuyor.

EYE Know Yüz Egzersizi

Her biri sadece 30 saniye süren göz egzersizleri

30 Saniye “Kalkık Kaşlar”: Gerçekten uyanık görünmek için kaş kaldırma egzersizi

30 Saniye “Kayıp Torba”: Göz altının daha yumuşak bir görünüme kavuşması için mikro kaş kaldırma egzersizi

Kalkık kaş egzersizi meraklı, kocaman açılmış gözler yaratmada çok etkili. Bu egzersiz özellikle kaşlarınızın kalkık durmasını sağlayan alın kaslarınızı çalıştırıyor. Kaşlarınızdan saçlarınızın başladığı yere kadar yayılmış olan bu geniş kası yeteri kadar sıkı, güçlü ve gergin tutmayı ve çalıştırmayı başarırsanız ifadeniz rahatlar ve uyanık bakışlara sahip olursunuz.

Kayıp Torba egzersizi gözünüzü çevreleyen orbicularis oculi kasını çalıştırıyor. Bu çok spesifik bir hareket ve gözlerinize mekik çektirmek gibi bir şey. Böylece göz altınızın sarkmasını engeller, gözaltındaki cildiniz sıkılaşır ve gözaltı torbalarının oluşmasına engel olabilirsiniz. Şimdi, bu sizce de mükemmel bir haber değil mi?

Gözlerimiz için her zaman en iyisini isteriz. Bu yüzden, tüm ihtiyaçlarımıza aynı anda cevap veren, tek bir formül yarattık. Göz çevresini nemlendirmek, gözaltı torbalarını ve morluklarını azaltmak için pek çok antioksidanı, peptidi, sıkılaştırıcı proteinleri, yosun özlerini, Eye Pro X ve üzüm kök hücre teknolojisini kullanan mega konsantre bir göz serumu. Tüm cilt tipleri için mükemmel ve kokusu yok. Eye Know harika bir ürün, çünkü çok etkili bir konsantre. Eye Know 14 güçlü maddeden oluşuyor:

EyePro 3X™:3 temel maddeden oluşan doğal ve aktif bir karışım: maya özütü oksijen düzeyini artırarak siyah halkalarla savaşıyor, mikro dolaşımı hızlandırarak şişkinliği önlüyor, kolajen ve elastin seviyesini artırıyor. Tamamen bitkisel köklerden oluşan Rhodiola Rosea yağların çözülüp parçalanmasını hızlandırıyor, şişkinliği azaltıyor. Şeker pancarından elde edilen betain hücre aktivitesine yardımcı oluyor, nem seviyesini dengeliyor ve kolajen oluşumunu destekliyor.

Proteasyl™:Bezelye özütünden üretilmiş bu poli-peptid kolajen ve elastin üretimini tetikleyerek cildinizin elastik, sıkı ve nemli kalmasını sağlıyor. Testler bu ürünün cildinizin sıkılığını %35 oranında arttırdığını gösteriyor.

Tritisol™:Kepek proteininden elde edilen bu madde muhteşem bir cilt sıkılaştırıcı; derin çizgileri yumuşatırken mükemmel bir cilt yüzeyi oluşmasını sağlıyor. Aynı zamanda cildin doğal nemini korumasını da sağlıyor, destekliyor.

PhytoCellTec Solar Vitis™:Üzüm kök hücre teknolojisi embriyonik cilt hücrelerini korur ve güçlendirir. UV ışınlarına ve serbest radikallerin yarattığı tahribata karşı hücrelerinizin donanımını arttırır.

EYE KNOW 14 aktif maddeden oluşuyor:

Hyaluronik asit (güçlü ve doğal bir nemlendirici), Tritisol (sıkılaştırıcı buğday proteini), Phylderm Vegetal C2™(sıkılaştırıcı soya proteini kompleksi), Peptamid 6™ (heksapeptid 11, kolajeni artırıyor), EyePro3x™ (3 kat daha aktif, gözlere özel), Triactigen ™(mayadan elde edilen protein), Proteasly ™ (bezelye özütü peptid), Helioguard 365™ (yosun özütü), BVOCs (vitamin C teknolojisi), Ecoskin ™ (pre+probiotik), PhytoCEllTec Solar Vitis ™ (üzüm kök hücre teknolojisi)

Yüksek Proteinli Yüz Bakımına hoşgeldiniz!

Anti-aging formüller + 60 saniye yüz egzersizi= hayatınızın en iyi cildi

Yüksek Proteinli Yüz Bakımı Nedir?

Cildinizin neredeyse tamamının proteinden oluştuğunu biliyor muydunuz? Yüz bakımı serimize yüksek proteinli diyoruz çünkü ürünlerimiz cildinizin her katmanındaki proteine etki ediyor.

1. Cildinizin en üst tabakasındaki keratine etki ediyor (böylece cildiniz görünebileceği en iyi şekilde görünüyor)
2. Bir kademe aşağıdaki kolajen ve elastine etki ediyor (bu cildinize form kazandırıyor ve gençleşmesine destek oluyor)
3. Buna ek olarak derinizin hemen altındaki protein kaslarına etki ediyor

Yüksek Proteinli yüz bakımı serisi kolajen ve elastin seviyelerini arttırmak, kırışıklıkları azaltmak, cildinizi güçlendirerek esnekliğini artırmak ve en önemlisi cildinizi gelecekte oluşabilecek zararlara karşı KORUMAK amacıyla geliştirildi.

Formüller

Yüz bakımı için kullandığımız ürünlerde sıkılaştırıcı proteinleri, yosun özütlerini, peptidleri, mega vitaminleri ve anti-oksidanları, hyaluronik asidi, omegaları , üzüm kök hücre özütlerini, pre+probiotikleri ve kolajen artırıcıları yüksek dozlarda kullandık. Ürünlerimizi bu faydalı maddelerle doldurduk.

Dört öz yağın (lavanta, lavandula, papatya ve mandalina) karışımından oluşan aromatik formüllerimiz size büyük fiziksel faydalar sağlarken duygusal olarak da kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için mükemmel! (aşırı duyarlı hamile kadınlar bile yüzlerinde rahatlıkla kullanabilirler, çünkü bu ürünlerin içinde kötülük yok, iyilik var!)

Mükemmel formüllerimizle neden gurur duyduğumuzu sanırız anladınız. Ama biz Mama Mio’yuz ve sizler için hep daha fazlasını yapmak istiyoruz. Bir temizleyiciden fazlasını size vermek, cildinizdeki sarkma ve kırışıkların uzun vadeli sebeplerine odaklanmak istedik. Yüzünüzün dolgun ve sıkı görünmesini sağlayan kasları hedefledik.

Mama Mio Yüz Egzersizi Nedir?

Hazır olun…bu gerçekten harika!

Yüksek Proteinli Yüz Bakımı+ 60 saniye yüz egzersizi = Yüz Bakımına bütünsel yaklaşımımız.

Yüzünüzde tamı tamına 57 farklı kas olduğunu biliyor muydunuz? Ve de bu kasların pek çoğunun direk cildinize yapışık olduğunu?

Söyler misiniz biz kadınlar vücutlarımızı güzelleştirmek için spor yapmanın önemine inanıyoruz da neden aynı düşünce biçimini yüzümüz için de hayata geçirmiyoruz? Mama Mio yüz egzersizleri yanaklarınızın daha belirgin görünmesini, üst dudağınızın daha dolgun olmasını, çenenizin sıkılaşmasını, gözaltı torbalarınızın ve kırışıklarının daha az belirgin hale gelmesini sağlayacak günde sadece 30 saniyenizi ayırarak yapabileceğiniz egzersiz çözümleri sunuyor. Bu estetik cerrahiye gerek kalmadan yaşlanma sürecini kontrol etmenin anahtarı. Bu çözümler sayesinde daha muhteşem ve daha zarif yaşlanacaksınız. Çünkü Mama Mio’da misyonumuz kadınların ciltlerine güvenmelerini sağlamak.

BU ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


  • Nemlendirici Yüz Kremi Mighty Moisture Cildinizin daha güçlü, daha sıkı, daha fit, daha canlı, daha güçlü, elastik ve ışıltılı olması için ihtiyaç duyduğu herşeyi tek bir şişede sunan bir nemlendirici 258.00 129.00 TL incelemek için tıklayın..
  • Zengin Aloeli Yüz Temizleyicisi Clean Slate Cildinizi kurutmadan nemlendirerek temizleyen, hafifçe köpüren harika bir yüz temizleyicisi 124.00 62.00 TL incelemek için tıklayın..
  • Yüz Bakımı Deneme Seti Try Me Trio Mutlaka sahip olmanız gereken mucize üçlümüz, tüm cilt tiplerine uygundur 135.00 67.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Göğüs ve Dekolte için Sıkılaştırıcı Krem Boob Tube Bust & Neck Firmer Dekolte yaşlılığın ilk belirtilerini gördüğümüz yerlerden birisi. Yılların izini boyun ve göğüs bölgenizden silin. Sarkmış ve kırışık bir cilt yerine sıkı, seksi, ve esnek bir cilde sahip olun 225.00 112.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Selülit Kremi Shrink to Fit Hip & Tight Cream Elle ve Cosmopolitan dergilerinin "En İyi Selülit Kremi" seçtiği olağanüstü bir serum 249.00 124.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Hamilelik Çatlağı Önleyici Krem Tummy Rub Butter Prenses Kate ve Penelope Cruz'un favori hamile ürünü 155.00 77.50 TL incelemek için tıklayın..
Yukarı