Nemlendirici Yüz Kremi Mighty Moisture

Mighty Moisture cildinizin daha güçlü, daha sıkı, daha fit, daha canlı, daha güçlü, elastik ve ışıltılı olması için ihtiyaç duyduğu herşeyi tek bir şişede sunan bir nemlendirici.

258.00 TL 129.00 TL
Adet
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
50ml | 1.7 fl.oz

Çünkü Mighty Moisture’ı gündüz kremim, gece kremim, serumum yerine ve hatta baz olarak kullanabiliyorum.

Çünkü kuralları değiştiriyor- daha yoğun, daha ağır bir ürün daha iyi bir ürün anlamına gelmez.

Çünkü cildim onu çabucak emiyor ve makyaj için mükemmel, mat bir cilt tabanının hızla oluşmasını sağlıyor.

Mighty Moisture, Clean Slate ve Eye Know ürünleriyle mükemmel bir uyum içinde çalışıyor. Bu üçlü her kadının cilt bakım rutininin temelini oluşturur.

Mighty Moisture tüm cilt tipleri ve tüm yaş grupları için ideal. Nefes almayı unutmayın!

Mighty Moisture Nemlendirici Yüz Kremi

Mama Mio her cildin ihtiyaç duyduğu maddeleri yüksek oranlarda kullanıyor: sarkmaya ve kırışıklığa karşı peptidler, sıkılaştırıcı proteinler, vitaminler, antioksidanlar, yosun özütleri, pre+probiotikler, amino asitler, ve cildinizi güçlü ve yumuşak tutmak için yoğun nem tutucular ve hyaluronik asit.

Bunun radikal bir çözüm olduğunu biliyoruz. Biz de çok uzun yıllar aynı sizin gibi ağır kremlere bağımlı yaşadık; ama bize güvenin: Mighty Moisture’un muhteşem hissettiren, hafif, hızla etki eden gücüne kendimizi tamamen teslim ettik.

Mighty Moisture Yüz Egzersizi

Her biri sadece 30 saniye süren yüz egzersizleri

30 Saniye “Elma Yanak”: Yanaklarınızın daha dolgun görünmesi için

30 Saniye “At Kuyruğu Mekiği”: Ameliyatsız yüz germe operasyonu

Bu iki muhteşem egzersiz yanaklarınızın daha dolgun ve genç görünmesini sağlayan, yüzünüzün sarkmasına engel olan (mini bir yüz gerdirme hayal edin) temel yanak kaslarınızı çalıştırıyor. Egzersizi her yaptığınızda kaslarınızın çalıştığını hissedeceksiniz ve bir hafta içinde alacağınız sonuçlar sizde bağımlılık yaratacak!

“Mighty Moisture kullanmak cildinizi ihtiyaç duyduğu faydalı besinlerle beslemek demek. Cildim artık daha yumuşak, nemli ve elastik. Cilt hassasiyeti, kızarıklığı ve hatta sanki akne bile tarihe karıştı. Benim için bu şişede gelen bir mucize!” S. Weavers

Mighty Moisture cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm maddeleri yüksek oranlarda barındırıyor. Peptidler kırışıklarla ve sarkmalarla savaşıyor. Sıkılaştırıcı proteinler, vitaminler, antioksidanlar, yosun özleri, pre+ prebiotikler, amino asitler, nem tutucular ve hyaluronik asit ise cildinizi nemlendiriyor, sıvı ihtiyacını karşılıyor. Bunun radikal olduğunu biliyoruz. Biz de sizler gibi ağır kremlerin bağımlısı idik, ama bize güvenin: Mighty Moisture’ın hafif formülleri ve kolayca emilmesi, onu muhteşem kılıyor.

Tüm cilt tipleri için mükemmel. Çok etkili ve bir o kadar da hafif. Mighty Moisture 11 güçlü maddeden oluşuyor:

Hyaluronik Asit:Cildinizin doğal nemlendiricisi, cilt hücrelerinizi dolgunlaştırarak daha sıkı, daha dolgun ve canlı görünmesini sağlıyor. Her bir molekül sudaki ağırlığının 1000 kat fazlası nemi tutabiliyor.

Proteasyl™:Bezelye özütünden üretilmiş bu poli-peptid kolajen ve elastin üretimini tetikleyerek cildinizin elastik, sıkı ve nemli kalmasını sağlıyor. Testler bu ürünün cildinizin sıkılığını %35 oranında arttırdığını gösteriyor.

Triactigen:Maya özünden üretilen bu madde, kolajen ve elastin oluşumunu desteklerken, özellikle Kolajen III’ün (Gençlik kolajeni) oluşumunu tetikleyerek cildinizin yumuşak kalmasını, esnekliğinin arttmasını ve kırışıklıkların azalmasını sağlıyor.

Yosun Özütleri:Cildinizi foto yaşlanmaya karşı koruyan, deniz yosunlarından üretilmiş doğal ve güçlü bir UVA koruyucu. UVA ışınları cildinizin yaşlanmasının en temel sebebi. Bu güçlü maddeyi cilt ürünlerimizin içinde kullanarak size her gün kullanabileceğiniz, güneş ışınlarından doğal bir koruma sağlamanıza destek olacak etkili bir çözüm sunuyoruz. Tabii siz yine de güneş kremlerinizi kullanmaya devam edin!

BVOCS™:Bu çok güçlü C vitamini cildinize derinlemesine etki ederek size olağanüstü faydalar sağlıyor. Anti-oksidan, UV koruma sağlar, kolajen üretiminin destekler ve cildinizin dengeli bir görüntüye ulaşmasına yardım eder.

EcoSkin™:Soğuk pres ile üretilmiş yakon kökleri ve lactobacillus probiotiklerinden oluşan, cildinizi besleyip pürüzsüzleştirirken aynı zamanda cildinizin doğal savunma sistemini dengeleyen tamamen doğal bir pre+ probiotik kompleksi.

Mighty Moisture’da tam 11 aktif madde var:

Aloe Vera Yaprağı suyu (bir numaralı madde-nemlendirici), Hyaluronik asit (güçlü ve doğal bir nemlendirici), Tritisol™ (sıkılaştırıcı buğday proteini), Phylderm Vegetal C2™ (sıkılaştırıcı soya proteini kompleksi), Pemtamide™ (heksapeptid 11, kolajeni artırır) Triactigen™ (mayadan elde edilen protein, Proteasly™ (bezelye özütü peptid), Yulaf proteini (yoğun nemlendirici ve sıkılaştırıcı), Helioguard 365™ (yosun özütü), BVOCs™ (vitamin C teknolojisi), Ecoskin™ (pre+ probiotik)

Yüksek Proteinli Yüz Bakımına hoşgeldiniz!

Anti-aging formüller + 60 saniye yüz egzersizi= hayatınızın en iyi cildi

Yüksek Proteinli Yüz Bakımı Nedir?

Cildinizin neredeyse tamamının proteinden oluştuğunu biliyor muydunuz? Yüz bakımı serimize yüksek proteinli diyoruz çünkü ürünlerimiz cildinizin her katmanındaki proteine etki ediyor.

1. Cildinizin en üst tabakasındaki keratine etki ediyor (böylece cildiniz görünebileceği en iyi şekilde görünüyor)
2. Bir kademe aşağıdaki kolajen ve elastine etki ediyor (bu cildinize form kazandırıyor ve gençleşmesine destek oluyor)
3. Buna ek olarak derinizin hemen altındaki protein kaslarına etki ediyor

Yüksek Proteinli yüz bakımı serisi kolajen ve elastin seviyelerini arttırmak, kırışıklıkları azaltmak, cildinizi güçlendirerek esnekliğini artırmak ve en önemlisi cildinizi gelecekte oluşabilecek zararlara karşı KORUMAK amacıyla geliştirildi.

Formüller

Yüz bakımı için kullandığımız ürünlerde sıkılaştırıcı proteinleri, yosun özütlerini, peptidleri, mega vitaminleri ve anti-oksidanları, hyaluronik asidi, omegaları , üzüm kök hücre özütlerini, pre+probiotikleri ve kolajen artırıcıları yüksek dozlarda kullandık. Ürünlerimizi bu faydalı maddelerle doldurduk.

Dört öz yağın (lavanta, lavandula, papatya ve mandalina) karışımından oluşan aromatik formüllerimiz size büyük fiziksel faydalar sağlarken duygusal olarak da kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için mükemmel! (aşırı duyarlı hamile kadınlar bile yüzlerinde rahatlıkla kullanabilirler, çünkü bu ürünlerin içinde kötülük yok, iyilik var!)

Mükemmel formüllerimizle neden gurur duyduğumuzu sanırız anladınız. Ama biz Mama Mio’yuz ve sizler için hep daha fazlasını yapmak istiyoruz. Bir temizleyiciden fazlasını size vermek, cildinizdeki sarkma ve kırışıkların uzun vadeli sebeplerine odaklanmak istedik. Yüzünüzün dolgun ve sıkı görünmesini sağlayan kasları hedefledik.

Mama Mio Yüz Egzersizi Nedir?

Hazır olun…bu gerçekten harika!

Yüksek Proteinli Yüz Bakımı+ 60 saniye yüz egzersizi = Yüz Bakımına bütünsel yaklaşımımız.

Yüzünüzde tamı tamına 57 farklı kas olduğunu biliyor muydunuz? Ve de bu kasların pek çoğunun direk cildinize yapışık olduğunu?

Söyler misiniz biz kadınlar vücutlarımızı güzelleştirmek için spor yapmanın önemine inanıyoruz da neden aynı düşünce biçimini yüzümüz için de hayata geçirmiyoruz? Mama Mio yüz egzersizleri yanaklarınızın daha belirgin görünmesini, üst dudağınızın daha dolgun olmasını, çenenizin sıkılaşmasını, gözaltı torbalarınızın ve kırışıklarının daha az belirgin hale gelmesini sağlayacak günde sadece 30 saniyenizi ayırarak yapabileceğiniz egzersiz çözümleri sunuyor. Bu estetik cerrahiye gerek kalmadan yaşlanma sürecini kontrol etmenin anahtarı. Bu çözümler sayesinde daha muhteşem ve daha zarif yaşlanacaksınız. Çünkü Mama Mio’da misyonumuz kadınların ciltlerine güvenmelerini sağlamak.

BU ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


  • Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Serumu Eye Know Gözlerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren çok amaçlı bir ürün: 24 saat nemlendirici, göz altı torbalarını önleyici, siyah halkaları yok eden, kırışıklarla savaşan aydınlatıcı etki 199.00 99.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Zengin Aloeli Yüz Temizleyicisi Clean Slate Cildinizi kurutmadan nemlendirerek temizleyen, hafifçe köpüren harika bir yüz temizleyicisi 124.00 62.00 TL incelemek için tıklayın..
  • Yüz Bakımı Deneme Seti Try Me Trio Mutlaka sahip olmanız gereken mucize üçlümüz, tüm cilt tiplerine uygundur 135.00 67.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Göğüs ve Dekolte için Sıkılaştırıcı Krem Boob Tube Bust & Neck Firmer Dekolte yaşlılığın ilk belirtilerini gördüğümüz yerlerden birisi. Yılların izini boyun ve göğüs bölgenizden silin. Sarkmış ve kırışık bir cilt yerine sıkı, seksi, ve esnek bir cilde sahip olun 225.00 112.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Selülit Kremi Shrink to Fit Hip & Tight Cream Elle ve Cosmopolitan dergilerinin "En İyi Selülit Kremi" seçtiği olağanüstü bir serum 249.00 124.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Hamilelik Çatlağı Önleyici Krem Tummy Rub Butter Prenses Kate ve Penelope Cruz'un favori hamile ürünü 155.00 77.50 TL incelemek için tıklayın..
Yukarı