Yüz Bakımı Deneme Seti Try Me Trio

Sadece 10 günde daha sağlıklı, mutlu, parlak bir cilt... Sahip olmanız gereken 3 temel ürün... Cildinizin sağlıklı, sıkı ve canlı olması için ihtiyaç duyduğu tüm proteini barındıran mucize ürünler. Her cilt tipi için uygundur. Deneme boyu seyahatlerinizde de kurtarıcınız olacak.

135.00 TL 67.50 TL
Adet
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
-

Mighty Moisture 15 ml
Eye Know 5 ml
Clean Slate 30 ml

Try me Trio iki parçadan oluşan bir ürün: Pek çok aktif madde ile dolu yüksek performanslı yüz bakım ürünleri ve 90 saniyelik Mama Mio yüz egzersizleri.

Clean Slate Zengin Aloeli Yüz Temizleyicisi – Zaten Güzeliz! Yüzümüz De Tertemiz

Sabun ve sulfat içermeyen yumuşak temizleme jelimiz cildinizi derinlemesine temizlerken cildinizin gergin hissetmesine engel olur. Cildinizi fazla kurutmadan, dengesini bozmadan ve tahriş etmeden makyajınızı temizlemeniz, pürüzleri ortadan kaldırmanız için ekolojik olarak sertifikalandırılmış organik aloe yaprağı suyu, pre+probiotikler, sıkılaştırıcı proteinler ve nemlendirici omegalarla zenginleştirilmiş organik temizleme jeli sunuyoruz. Bu arada Clean Slate’in gerçekten muhteşem koktuğunu söylemiş miydik?

Eye Know Yüksek Proteinli Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Serumu – Zaten Güzeliz! Gereksiz Torba Taşımayız

Gözlerinizin ihtiyaç duyduğu herşeyi size sunan ve 14 muhteşem maddeden oluşan çok amaçlı bir formül: 24 saat nemlendirici, güçlü bir kırışıklık önleyici, siyah halkalarla savaşırken gözaltı torbalarınızı sıkılaştırıp kaldırarak geniş ve uyanık bakan gözlere kavuşmanıza yardım ediyor. Peptidler, üzüm kök hücre teknolojisi, antioksidanlar ve güçlü etkisi olan EyePro3X ile dolu bu formül, her kadının günde 60 saniye süren bir bakımla sanki 8 saat uyumuş gibi görünmesi için ihtiyaç duyduğu çözümleri sunuyor.

Mighty Moisture Yüksek Proteinli Nemlendirici Yüz Kremi – Zaten Güzeliz! Neme Önem Veririz

Mighty Moisture cildinizin daha güçlü, daha sıkı, daha fit, daha canlı, daha güçlü, elastik ve ışıltılı olması için ihtiyaç duyduğu herşeyi tek bir şişede sunan bir nemlendirici. Mama Mio her cildin ihtiyaç duyduğu maddeleri yüksek oranlarda kullanıyor: sarkmaya ve kırışıklığa karşı peptidler, sıkılaştırıcı proteinler, vitaminler, antioksidanlar, yosun özütleri, pre+probiotikler, amino asitler, ve cildinizi güçlü ve yumuşak tutmak için yoğun nem tutucular ve hyaluronik asit.

Try Me Trio İçin Mama Mio Yüz Egzersizleri

Muhteşem yüz egzersizlerimizden deneyin. Zerafetle yaş almanın anahtarı cildinizi ve yüzünüzü fit tutmak. Muhteşem hissederseniz, muhteşem görünürsünüz.

Yüzünüzü 10 günlüğüne bize emanet edin, pişman olmayacaksınız. Komplimanlara hazırlıklı olun, değişimi herkes fark edecek!

Face Try Me Trio her cildin ihtiyaç duyduğu maddeleri yüksek oranlarda kullanıyor: sarkmaya ve kırışıklığa karşı peptidler, sıkılaştırıcı proteinler, vitaminler, antioksidanlar, yosun özütleri, pre+probiotikler, amino asitler, ve cildinizi güçlü ve yumuşak tutmak için yoğun nem tutucular ve hyaluronik asit.

Tüm cilt tipleri ve tüm yaş grupları için ideal.

Yüksek Proteinli Yüz Bakım Ürünlerimiz’de kullandığımız formüllerin bu kadar başarılı olması işte bu maddelerle içlerini doldurmamızdan kaynaklanıyor:

Hyaluronik Asit:Cildinizin doğal nemlendiricisi, cilt hücrelerinizi dolgunlaştırarak daha sıkı, daha dolgun ve canlı görünmesini sağlıyor. Her bir molekül sudaki ağırlığının 1000 kat fazlası nemi tutabiliyor.

Peptamide 6™, (Heksapeptid 11):Mayadan elde edilen bu sıkılaştırıcı heksapeptid uzun vadede cildinize büyük faydalar sağlıyor. Cildinizin derin dokusuna nüfuz ederek derin kırışıkları azaltırken cildinizin elastikliğini de artırıyor.

Proteasyl™:Bezelye özütünden üretilmiş bu poli-peptid kolajen ve elastin üretimini tetikleyerek cildinizin elastik, sıkı ve nemli kalmasını sağlıyor. Testler bu ürünün cildinizin sıkılığını %35 oranında arttırdığını gösteriyor.

Üzüm kök hücre özütleri - PhytoCellTec Solar Vitis™:Üzüm kök hücre teknolojisi embriyonik cilt hücrelerini korur ve güçlendirir. UV ışınlarına ve serbest radikallerin yarattığı tahribata karşı hücrelerinizin donanımını arttırır.

EyePro 3X™:3 temel maddeden oluşan doğal ve aktif bir karışım: maya özütü oksijen düzeyini artırarak siyah halkalarla savaşıyor, mikro dolaşımı hızlandırarak şişkinliği önlüyor, kolajen ve elastin seviyesini artırıyor. Tamamen bitkisel köklerden oluşan Rhodiola Rosea yağların çözülüp parçalanmasını hızlandırıyor, şişkinliği azaltıyor. Şeker pancarından elde edilen betain hücre aktivitesine yardımcı oluyor, nem seviyesini dengeliyor ve kolajen oluşumunu destekliyor.

Triactigen™:Maya özünden üretilen bu madde, kolajen ve elastin oluşumunu desteklerken, özellikle Kolajen III’ün (Gençlik kolajeni) oluşumunu tetikleyerek cildinizin yumuşak kalmasını, esnekliğinin artmasını ve kırışıklıkların azalmasını sağlıyor. Kaz ayakları ve derin kırışıklar için idealdir.

Tritisol™:Kepek proteininden elde edilen bu madde muhteşem bir cilt sıkılaştırıcı; derin çizgileri yumuşatırken mükemmel bir cilt yüzeyi oluşmasını sağlıyor. Aynı zamanda cildin doğal nemini korumasını da sağlıyor, destekliyor.

Phylderm Vegetal C2™:Genetiği değiştirilmemiş soyadan elde edilen bu ürün, besleyiciliği oldukça yüksek soya proteinleri, amino asitler ve peptidlerden oluşuyor ve cildinize kısa ve uzun vadede çok ciddi faydalar sağlıyor. Kısa vadede oksijen tüketimini artırarak cilt hücrelerinizin doğal enerjisini artırıyor. Uzun vadede, hücre yenilenmesini sağlayarak cildinize doğal, sağlıklı ve taze bir görünüm veriyor.

BVOCS™:Bu çok güçlü C vitamini cildinize derinlemesine etki ederek size olağanüstü faydalar sağlıyor. Anti-oksidan, UV koruma sağlar, kolajen üretiminin destekler ve cildinizin dengeli bir görüntüye ulaşmasına yardım eder.

Yosun Özütleri (Helioguard 365™):Cildinizi foto yaşlanmaya karşı koruyan, deniz yosunlarından üretilmiş doğal ve güçlü bir UVA koruyucu. UVA ışınları cildinizin yaşlanmasının en temel sebebi. Bu güçlü maddeyi cilt ürünlerimizin içinde kullanarak size her gün kullanabileceğiniz, güneş ışınlarından doğal bir koruma sağlamanıza destek olacak etkili bir çözüm sunuyoruz. Tabii siz yine de güneş kremlerinizi kullanmaya devam edin!

Yulaf Proteini:Yatıştırıcı ve oligasaccarides zengini yulaf proteini nemi çeker ve diğer nem tutuculara göre %50 daha fazla nem tutar.

EcoSkin™:Soğuk pres ile üretilmiş yakon kökleri ve lactobacillus probiotiklerinden oluşan, cildinizi besleyip pürüzsüzleştirirken aynı zamanda cildinizin doğal savunma sistemini dengeleyen tamamen doğal bir pre+ probiotik kompleksi

Ve bilim kadını olmayanlarımız için tüm maddelerimiz hakkında extra bilgi:

Clean Slate Aloe Zengini Yüz Temizleyicisi

Sertifikalı Organik Aloe Barbadenisis Yaprağı Suyu(organik, doğal nemlendirici) Sodium Cocoamphoacetate (Ecocert temizleyici/surfactant – Hindistan cevizi) Gliserin (bitki özlü nemlendirici – çok besleyici) Lauryl Glucoside (Ecocert temizleyici/surfactant - Hindistan cevizi) Cocoamidopropyl betain (Ecocert temizleyici /surfactant - Hindistan cevizi) Sodyum Cocoyl Glutamate (Ecocert temizleyici /surfactant - Hindistan cevizi) Sodyum Lauryl Glucose Carboxylate (Ecocert temizleyici /surfactant – Hindistan cevizi) Coco-Glucoside (Ecocert temizleyici /surfactant - Hindistan cevizi) Glyceryl Oleate (Ayçiçek yağından Ecocert surfactant) Prunus Amygdalus Dulcis (Tatlı badem) Yağı (nemlendirici, Omega 3, 6 + 9 zengini) Persea Gratissima (Avokado) Yağı (nemlendirici, Omega 3, 6 + 9 zengini) Zemea Propanediol (mısırdan türetilen – ecocert emulsifier) Matricaria recutita (Chamomile) Özütü (doğal, korumaya yardımcı) Sodyum Chloride (tuz – helps texture) Alfa-glucan oligosaccharide (Ecoskin Probiotik parçası, doğal şekerlerden elde edilmiştir, harika su tutma özelliği vardır) Polymnia sonchifolia kökü suyu (Ecoskin Probiotik parçası, – probiotikleri besler, Güney Amerika’dan yakon bitkisi, polyfructose – bitki balı zenginidir) Maltodextrin (Ecoskin Probiotik parçası, nişastadan elde edilen polysaccharide) Lactobacillus (Ecoskin Probiotik parçası, sağlıklı bakteri) Hidrolize Wheat Proteini (Tritisol’den elde edilen) Hidrolize Soya Proteini (Phylderm Vegetal C2’den elde edilen) Anthemis Nobilis Çiçek Yağı (chamomile) (doğal esansiyel yağ) Mandalina yağı (doğal esansiyel yağ) Lavandula Angustifolia Yağı (doğal esansiyel yağ) Lavandula Hybrida Yağı (doğal esansiyel yağ) Dehydroacetic Asit (koruyucu) Benzyl Alkol (koruyucu) Limonene (Lavanta yağından elde edilen doğal alerji önleyici) Linalool (Lavanta yağından elde edilen doğal alerji önleyici)

Eye Know Nemlendirici Göz Bakım Serumu

Sertifikalı Organik Aloe Barbadenisis Yaprağı Suyu (organik, doğal nemlendirici) Zemea Propanediol (Ecocert emollient) Gliserin (bitki özlü nemlendirici – çok besleyici) Sodyum Levulinate (Ecocert nem tutucu – nemlendirmeye yardımcı) Sodyum Hyaluronate (Hyalauronik Asit – nemlendirici) Alfa-glucan oligosaccharide (Ecoskin Probiotik parçası, doğal şekerlerden elde edilmiştir, harika su tutma özelliği vardır) Polymnia sonchifolia kökü suyu (Ecoskin Probiotik parçası, – probiotikleri besler, Güney Amerika’dan yakon bitkisi, polyfructose – bitki balı zenginidir) Hidrolize Wheat Proteini (Tritisol’den) Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Çiçek Özütü (NPA, doğal, koruyucu) Hidrolize Yulaf Proteini (sıkılaştırıcı protein) Maltodextrin (Ecoskin Probiotik parçası, nişastadan elde edilen polysaccharide) Lactobacillus (Ecoskin Probiotik parçası, sağlıklı bakteri) Mannitol (Triactigen, şeker alkolünden türetilen) Cyclodextrin (Triactigen, enzymatically derived from starch) Maya Özütü (Triactigen) Disodyum Succinate (Triactigen) Pisum Sativum (Bezelye) Özütü (Proteasyl peptid) Tetrahexyldecyl Ascorbate (stable vitamin C teknolojisi) Hexapeptid-11 (Peptid- Peptamid 6) Vitis vinifera (Üzüm) Hücre Özütü (Phytocell Tech üzüm kök hücre özütü) Isomalt (Phytocell Tech üzüm kök hücre özütü için taşıyıcı) Hidrolize Soya Proteini (Phylderm Vegetal C2) Lecithin (stabilizer from yosun özütü - soya) Sodyum Benzoate (Phytocell Tech üzüm kök hücre özütü için koruyucuactives) Su (Eye Pro 3x) Dehydroxanthan Sakızı (yoğunlaştırıcı) Betaine (Eye Pro 3x) Pentylene Glycol (Eye Pro 3x) Saccharomyces cerevisiae Özütü (Eye Pro 3x) Rhodiola rosea Kökü Özütü (Eye Pro 3x)

Mighty Moisture Day & Night Moisturiser

Certified Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice (Moisturiser) Capric Caprylic Trygliceride (Ecocert coconut derived emollient) Coco-Caprylate/Caprate (Ecocert coconut derived emollient) Glycerin (Humectant – derived from vegetable) Cetearyl Alcohol Ecocert emulsifier for texture –coconut oil) Polysorbate 60 (emulsifier/thickener) Sodium Levulinate (Ecocert Humectant –dermasoft 700B helps preserve, salt derived) Hydrolyzed Wheat Protein (Firming proteins – from Tritisol) Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract (helps preserve naturally) Lecithin (Emulsifier/stabliser for red algae – soy derived) Alcohol (From grain, stabilser for red algae) Sodium Lactate Ecocert humectant – derived from salt) Porphyra Umbilicalis / Porphyra Umbilicalis Extract (Helioguard 365 - red algae extract – UVA protection) Dehydrozanthan Gum (Ecocert natural viscosity thickener – beets derived) Alpha-glucan oligosaccharide (part of Ecoskin Probiotic) Polymnia sonchifolia root juice (Part of Ecoskin Probiotic) Sodium Hyaluronate* (Ecocert) (Hyaluronic Acid) Maltodextrin (Part of EcoSkin- Probiotics) Lactobacillus (Part of EcoSkin- Probiotics) Hydrolyzed Soy Protein (skin conditioning agent) Hydrolyzed Oat Protein (skin conditioning agent) Mannitol (from Triactigen) Cyclodextrin (from Triactigen and Proteasyl) Yeast Extract (from Triactigen) Disodium Succinate (stabilizer for Triactigen– food grade, salt derived) Pisum Sativum (Pea) Extract (pea derived peptide – Proteasyl) Tetrahexyldecyl Ascorbate (stable vitamin C concentrate) Hexapeptide-11 (yeast derived Peptide- Peptamide 6) Anthemis Nobilis Flower Oil (chamomile) (natural essential oil) Manderin oil (natural essential oil) Lavandula Angustifolia Oil (natural essential oil) Lavandula Hybrida Oil (natural essential oil) Limonene, Linalool (from Lavender oil) (allergens from natural essential)

Yüksek Proteinli Yüz Bakımına hoşgeldiniz!

Anti-aging formüller + 60 saniye yüz egzersizi= hayatınızın en iyi cildi

Yüksek Proteinli Yüz Bakımı Nedir?

Cildinizin neredeyse tamamının proteinden oluştuğunu biliyor muydunuz? Yüz bakımı serimize yüksek proteinli diyoruz çünkü ürünlerimiz cildinizin her katmanındaki proteine etki ediyor.

1. Cildinizin en üst tabakasındaki keratine etki ediyor (böylece cildiniz görünebileceği en iyi şekilde görünüyor)
2. Bir kademe aşağıdaki kolajen ve elastine etki ediyor (bu cildinize form kazandırıyor ve gençleşmesine destek oluyor)
3. Buna ek olarak derinizin hemen altındaki protein kaslarına etki ediyor

Yüksek Proteinli yüz bakımı serisi kolajen ve elastin seviyelerini arttırmak, kırışıklıkları azaltmak, cildinizi güçlendirerek esnekliğini artırmak ve en önemlisi cildinizi gelecekte oluşabilecek zararlara karşı KORUMAK amacıyla geliştirildi.

Formüller

Yüz bakımı için kullandığımız ürünlerde sıkılaştırıcı proteinleri, yosun özütlerini, peptidleri, mega vitaminleri ve anti-oksidanları, hyaluronik asidi, omegaları , üzüm kök hücre özütlerini, pre+probiotikleri ve kolajen artırıcıları yüksek dozlarda kullandık. Ürünlerimizi bu faydalı maddelerle doldurduk.

Dört öz yağın (lavanta, lavandula, papatya ve mandalina) karışımından oluşan aromatik formüllerimiz size büyük fiziksel faydalar sağlarken duygusal olarak da kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için mükemmel! (aşırı duyarlı hamile kadınlar bile yüzlerinde rahatlıkla kullanabilirler, çünkü bu ürünlerin içinde kötülük yok, iyilik var!)

Mükemmel formüllerimizle neden gurur duyduğumuzu sanırız anladınız. Ama biz Mama Mio’yuz ve sizler için hep daha fazlasını yapmak istiyoruz. Bir temizleyiciden fazlasını size vermek, cildinizdeki sarkma ve kırışıkların uzun vadeli sebeplerine odaklanmak istedik. Yüzünüzün dolgun ve sıkı görünmesini sağlayan kasları hedefledik.

Mama Mio Yüz Egzersizi Nedir?

Hazır olun…bu gerçekten harika!

Yüksek Proteinli Yüz Bakımı+ 60 saniye yüz egzersizi = Yüz Bakımına bütünsel yaklaşımımız.

Yüzünüzde tamı tamına 57 farklı kas olduğunu biliyor muydunuz? Ve de bu kasların pek çoğunun direk cildinize yapışık olduğunu?

Söyler misiniz biz kadınlar vücutlarımızı güzelleştirmek için spor yapmanın önemine inanıyoruz da neden aynı düşünce biçimini yüzümüz için de hayata geçirmiyoruz? Mama Mio yüz egzersizleri yanaklarınızın daha belirgin görünmesini, üst dudağınızın daha dolgun olmasını, çenenizin sıkılaşmasını, gözaltı torbalarınızın ve kırışıklarının daha az belirgin hale gelmesini sağlayacak günde sadece 30 saniyenizi ayırarak yapabileceğiniz egzersiz çözümleri sunuyor. Bu estetik cerrahiye gerek kalmadan yaşlanma sürecini kontrol etmenin anahtarı. Bu çözümler sayesinde daha muhteşem ve daha zarif yaşlanacaksınız. Çünkü Mama Mio’da misyonumuz kadınların ciltlerine güvenmelerini sağlamak.

BU ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


  • Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Serumu Eye Know Gözlerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren çok amaçlı bir ürün: 24 saat nemlendirici, göz altı torbalarını önleyici, siyah halkaları yok eden, kırışıklarla savaşan aydınlatıcı etki 199.00 99.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Nemlendirici Yüz Kremi Mighty Moisture Cildinizin daha güçlü, daha sıkı, daha fit, daha canlı, daha güçlü, elastik ve ışıltılı olması için ihtiyaç duyduğu herşeyi tek bir şişede sunan bir nemlendirici 258.00 129.00 TL incelemek için tıklayın..
  • Zengin Aloeli Yüz Temizleyicisi Clean Slate Cildinizi kurutmadan nemlendirerek temizleyen, hafifçe köpüren harika bir yüz temizleyicisi 124.00 62.00 TL incelemek için tıklayın..
  • Göğüs ve Dekolte için Sıkılaştırıcı Krem Boob Tube Bust & Neck Firmer Dekolte yaşlılığın ilk belirtilerini gördüğümüz yerlerden birisi. Yılların izini boyun ve göğüs bölgenizden silin. Sarkmış ve kırışık bir cilt yerine sıkı, seksi, ve esnek bir cilde sahip olun 225.00 112.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Selülit Kremi Shrink to Fit Hip & Tight Cream Elle ve Cosmopolitan dergilerinin "En İyi Selülit Kremi" seçtiği olağanüstü bir serum 249.00 124.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Hamilelik Çatlağı Önleyici Krem Tummy Rub Butter Prenses Kate ve Penelope Cruz'un favori hamile ürünü 155.00 77.50 TL incelemek için tıklayın..
Yukarı