Hamilelik Çatlağı Önleyici Yağ Tummy Rub Oil

Tummy Rub Çatlak yağı özel olarak tek bir amaç için üretildi: Cildinizin esnekliğini arttırmak. Karnınız büyüyecek, sonra küçülecek. Bu süreçten geçerken cildiniz acı çekmek zorunda değil. Ama bu bir savaş ve siz savaşmalısınız! Gizli silahınız, cildinizin gücünü ve esnekliğini arttırmak için sürekli ve bol miktarda Omega 3, 6 ve 9 kullanmanız. Mama Mio Tummy Rub çatlaklarla mücadelenizde ve kaşınan karnınızı rahatlatmak için destek alabileceğiniz süper kahramanınız.

155.00 TL 77.50 TL
Adet
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
120ml | 4.1 fl.oz
'Mama Mio's award winning Tummy Rub is the best body oil around thanks to an impressive 15 years of trialling.'
Timeout
'Mama Mio's Tummy Rub Oil is a must have for mums-to-be.'
Tatler
'Pregnancy-safe essential oil that give it an addictive fragrance.'
Mother&Baby

Nasıl kullanacaksınız?

Günde 2 kez tüm karın bölgesine uygulayabilirsiniz. (göğüslerinizin üzerine, karnınızın altına ve çevresine)

Karnı çok büyük olanlar için (eğer ikiz taşıyorsanız) ilk önce Tummy Rub Oil kullanın sonra Tummy Rub Butter. Bebek doğduktan dört ay sonrasına kadar bu ürünü kullanmayı sürdürün, karnınız eski haline dönerken cildinizin güçlenmesine yardımcı olur.

Faydalı bir ipucu:

Bebek doğduktan sonra en az dört ay daha kullanmaya devam edin. Normal kilo ve ölçülerinize dönme sürecinde cildinizin sıkı kalmasına ve toparlamasına yardım eder. Emzirirken kullanmanızda da hiç bir sakınca bulunmuyor. Sadece meme ucuna sürmeyin, sonuçta bebeğinizin bu ürünü yemesi gerekmiyor

Nasıl çalışıyor?

Tummy Rub oil, 4 öz yağın karışımından oluşuyor. Omega 3,6 ve 9 açısından son derece zengin. 9 aylık esneme döneminde cildinizi çatlaklara karşı koruyor. Kolayca emiliyor. Yağlı hissettirmeyen bir yağ! Bu ürünü geliştirmeye kendi ihtiyaçlarımızı karşılmak için tam 15 sene önce başladık. İlk başladığımızda turuncu renkliydi ve her tarafı boyuyordu. Şimdiyse tamamen mükemmel. Kokusu yok, leke bırakmıyor, kolayca emiliyor. Tam ihtiyacınız olan şey!

Kokusuna bayılacaksınız. Gravida on öz yağın karışımından oluşuyor. Bu koku sizi mutlu edecek

Omega deposu bu ürün %100 doğal güzellik ve %100 nem. Yağsız bir yağ (garip ama gerçek). Susamış cildiniz bu yağsız yağı hemen emiyor, inanılmaz bir yumuşaklığa kavuşan cildiniz aynı zamanda koruyucu bir parlaklığa sahip oluyor. 16 yıl boyunca süren denemelerden sonra, bu ürünün yaratabileceğimiz en iyi ürün olduğuna eminiz. Mükemmel kokuyor, kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor ve kullanması çok zevkli.

Tatlı Badem Yağı:Omega deposu ve çok besleyici. Cildinizi çok iyi nemlendiriyor , hızla emiliyor ve cildinize saten yumuşaklığı ile birlikte hafif bir parlaklık veriyor.

Hodan yağı:Eski zamanlardan beri kullanılan ve omega yönünden (özellikle linolenik asit) çok zengin bir yağ. Stresli cildiniz, korumak ve iyileştirmekte üstüne yok.

Wheatgerm yağı:Vitamin E açısından çok zengin bu yağ cildinizi besleyici ve iyileştirici bir özelliğe sahip. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan.

Kuşburnu çekirdeği yağı:Yoğun nemlendirici etki yaratarak yıpranmış ve stresli ciltlerin bakımında olağanüstü etki. Omega 3 ve 6 deposu.

Gravida:Öz yağlardan oluşan muhteşem kokumuz. Hamileliğiniz sırasında güvenle kullanabileceğiniz, hamilelere özel 10 doğal yağın karışımından oluşan bu koku en hassas burunlar için bile mükemmel.

Ve şimdi de bu ürünün içindeki tüm maddelerin listesini paylaşalım:

Prunus Amygdalus Dulcus (Emollient/Moisturizer/Skin conditioning agent) Triticum Vulgare Oil (Healing and nourishing, a powerful anti-oxidant) Barago Officinalis (Emollient. Richest sources of EFAs, moisturising, effective in healing damaged skin) Rosa Moschata Seed Oil (Beneficial for the treatment of distressed skin by providing intense moisturisation) Parfum (Fragrance) Tocopherol (Antioxident/Vitamin E) Limonene (Fragrance from Lavendar oil, allergens from natural essential oils) Linalool (Fragrance from Lavendar oil, allergens from natural essential oils) Citral (Allergens derived from essential oils) Citronellol (Allergens derived from essential oils) Evernia Furfuracea (Allergens derived from essential oils) Benzyl Benzoate (Allergens derived from essential oils)

BU ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


  • Hamilelik Çatlağı Önleyici Krem Tummy Rub Butter Prenses Kate ve Penelope Cruz'un favori hamile ürünü 155.00 77.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Nemlendirici Yüz Kremi Mighty Moisture Cildinizin daha güçlü, daha sıkı, daha fit, daha canlı, daha güçlü, elastik ve ışıltılı olması için ihtiyaç duyduğu herşeyi tek bir şişede sunan bir nemlendirici 258.00 129.00 TL incelemek için tıklayın..
  • Göğüs ve Dekolte için Sıkılaştırıcı Krem Boob Tube Bust & Neck Firmer Dekolte yaşlılığın ilk belirtilerini gördüğümüz yerlerden birisi. Yılların izini boyun ve göğüs bölgenizden silin. Sarkmış ve kırışık bir cilt yerine sıkı, seksi, ve esnek bir cilde sahip olun 225.00 112.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Zengin Aloeli Yüz Temizleyicisi Clean Slate Cildinizi kurutmadan nemlendirerek temizleyen, hafifçe köpüren harika bir yüz temizleyicisi 124.00 62.00 TL incelemek için tıklayın..
  • Ultra Yumuşak Vücut Temizleyicisi OMega Shower Cream Christy Turlington'ın hayranı olduğu temizleyici kuru ciltler için ideal 99.00 49.50 TL incelemek için tıklayın..
  • Selülit Kremi Shrink to Fit Hip & Tight Cream Elle ve Cosmopolitan dergilerinin "En İyi Selülit Kremi" seçtiği olağanüstü bir serum 249.00 124.50 TL incelemek için tıklayın..
Yukarı